It's a Girl !!!

Potwierdzone pewne spodziewamy się DZIEWCZYNKI!Dziś z małymi przygodami dotarłam do lekarza. Po drodze prawie miałabym wypadek, bo jakaś Pani postanowiła wypuścić koleżankę na rondzie. Następnie złamała mi się karta bankomatowa. Cała w nerwach wleciałam do gabinetu gina. Oczywiście wszystko mu opowiedziałam więc on zaczął opowiadać swoje przygody. Gabi ruszała się strasznie chyba przestraszona przygodami mamy. Gin próbował rozmawiać z nią nie ruszaj się malutka itd, a Ona swoje jakoś udało się zrobić fotki. 

NASZA CUDNA CÓRECZKA !!!

Później badanie szyjki - ok, a następnie usg te mniej lubiane i te "zwykłe". Okazało się, że szyjka skróciła się w stosunku do poprzedniego badania, ale jest w normie. Później badanie Małej z tego mam rozległy opis  nie będę cytować, ale wszystkie wyniczki i pomiary super :). Waga Małej 426 g, a więc rośniemy. 

5 komentarze:

 1. Najważniejsze, że wszystko dobrze! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. gratuluję córci:) nasz syn w 12 tygodniu miał być córką...

  No i widzę że robisz powoli zakupy:) ja jutro kończę 20 tydzień i zaczynamy powoli wchodzić w 21, ale szczerze powiedziawszy to nic nie mam i na razie kupować nie będę...

  a może powinnam:)))będę do ciebie zaglądać:)i z chęcia podpatrywać wasze zakupy:)

  pozdrawiam www.hebamme.blog.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapraszam :)
   Ja po ciuchu liczyłam na synka. Okazało się, że będzie Gabi. No cóż to nasze pierwsze dziecko, a drugi na pewno będzie synek. Ważne, że jest zdrowa !

   Usuń
 3. gratuluję córeczki, ja też spodziewam się dziewczynki już za kilka dni :-)
  pozdrawiam i zapraszam http://chatka-dla-skrzatka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

 

Google+ Followers

Instagram

Obserwuj nas przez e-mail