25 tydzień!

Witamy w 25 tygodniu! 
Oto Gabi 
Rośniemy wzdłuż i wszerz szczególnie ja. Nie mogę pohamować apetytu! Nie smakuje mi wiele rzeczy, którymi się zajadałam np. gotowana kukurydza dla mnie była jakaś zepsuta, a mój mąż i rodzinka pałaszowali ją ze smakiem. Do naszego menu weszły produkty bogate w żelazo. Co dziennie są buraczki pod różną postacią np. zupki, buraczki z patelni czy po prostu sam buraczek. Jem też wątróbkę i zielone warzywa. Postanowiłam wyeliminować herbatę bo nie sprzyja wchłanianiu żelaza, piję teraz kakao ewentualnie kawę zbożową. 

Co u Gabi? Wczoraj nasz kundel szalał u teściów szczekał, biegał, a Mała kopnęła kilka razy z tej okoliczności i to wszystko. Odezwie się kilka razy wieczorkiem i czasami rano. Do niedawna niepokoiła mnie ta mała ruchliwość Gabi. Jednak na każdym usg widać jak rusza rączkami i nóżkami. Mama mówi, że będzie taka jak ja. Moja siostra nie dawała jej spać tak latała po brzuchu, a ja byłam bardzo spokojna. Do tego stopnia, że w 8 miesiącu ciąży lekarz powiedział ,że płód obumarł. Mama odwiedziła z płaczem kilku lekarzy i w końcu ostatni miał nowoczesny sprzęt jak na tamte czasy na którym usłyszała moje serduszko. Po prostu byłam taka leniwa w brzuszku :). Później zresztą też nie było problemów ze spaniem. Najgrzeczniejsze dziecko w rodzinie  :). Dzięki relacji mamy nie przejmuje się brakiem kopniaków po prostu córka będzie taka sama jak ja :). Grzeczny dzieciaczek i już. Czasami czuje jak Mała się przekręca chyba względem własnej osi. 
Brzuszek się napina i powiększa, więc Gabi rośnie sobie. Już chodzę z dumnie wypiętym bebzunkiem jak to mój mąż mówi. Mało tego przezywa mnie od ciężarówek naśladując klakson tira. Nawet sprawia mi to przyjemność. Śpimy na lewym boczku teraz większy komfort sprawia mi ta pozycja, ale zdarza mi się przesunąć mojego rogala i obudzić się na plecach :/. Bóle kręgosłupa pojawiają się sporadycznie. Ostatnio dopadła mnie jedna z dolegliwości ciążowych zgaga. Co prawda pojawia się rzadko i szybciutko znika, ale jednak. Złota recepta na zgagę to mleczko piję i już jej nie ma.  

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

Google+ Followers

Instagram

Obserwuj nas przez e-mail