Cudeńka od MyLoLiBe!

Szukając czegoś oryginalnego i nie powtarzalnego dla swojej córeczki. Natknęłam się na blog Pani Pauliny. Zakochałam się w rękodziełach od pierwszego wejrzenia. Wiedziałam... jedną z tych rzeczy muszę mieć!

Pierwsze spojrzenie i zauroczyłam się kołderką. Ma same zalety, a w dodatku jest dwustronna. Jak się serduszka znudzą hop na kropeczki :].
W komplecie jest piękne serduszko zawieszka. Już wiem gdzie będzie wisiało :). Pasuje do pokoiku Małej. Zobaczcie jak kołderka została spakowana. Dlaczego MyLoLiBe? Przekonała mnie nie tylko wyjątkowość przedmiotów, ale również wykonanie. Co najważniejsze w 100% z bawełny, a wypełnienie antyalergiczne. W tym przypadku jakość nie równa się cenie. Naprawdę solidnie wykonane z pieczołowitą starannością, a cena niska. Czego chcieć więcej? No właśnie ja chciałam więcej i więcej. Tak P. Paulina zgodziła się uszyć dla Małej karuzelę nad łóżeczko. Po nie zliczonych wymysłach (z mojej strony) i kilkudziesięciu mailach powstała piękna i jedyna w swoim rodzaju karuzela Gabi: 

Sowy rządzą! Prawda, że urocze? W kolorkach, które Mała zobaczy praktycznie od pierwszych chwil życia. Te patyczki przytrzymujące sowy są nie zwykle urocze nie jakieś tam byle badyle. Przy okazji nowy kolor na ścianach pokoiku się załapał. Jak Wam się podoba? 

Na karuzeli się nie skończyło. Choć zostaniemy w ptasim klimacie :). Do sówek dołączyły bliżej nie określone gatunkowo ptaszki. Wylądują na parapecie. 
Całość wieńczy szmatka sensoryczna o wdzięcznym kształcie wieloryba. Posiada metki jak wiadomo dzieciaki je uwielbiają. Wszystko wykonane ręcznie z bardzo dużą stronnością  
Pierwszy raz dostałam tak ładną paczkę od listonosza. Niestety nie zrobiłam zdjęć, ale z przyjemnością ją opisze. Adres był wypisany zamaszystymi literkami, a sama paczka w papierze opleciona sznureczkiem. Sama przyjemność w rozpakowywaniu :). 

Podsumowując polecam MyLoLiBe !!!6 komentarze:

  1. Sama miałam podobną pościel kilka lat temu :) Cudne serducha!

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie pokazuj takich boskich rzeczy, bo też chce takie mieć;p

    OdpowiedzUsuń

 

Google+ Followers

Instagram

Obserwuj nas przez e-mail