Rożek KALAMATI !!!

Jeszcze kilka dni temu stanowczo wykreślałam rożek z mojej listy wyprawkowej bo niby po co Małej rożek w lipcu? Do tej pory rożki kojarzyłam jako ciężkie, ciepłe, nie wygodne wielkie beciki. Stąd moja awersja. Jednak moja mamuśka gadała mi dzień w dzień, że jak to dziecko bez rożka. Trochę dla świętego spokoju zaczęłam poszukiwania tego rożka. Jak wielkie było moje zdziwienie gdy natrafiłam na firmę:Dostałam kilka zdjęć rożków na maila w różnych kolorach. Zdecydowałam się na coś oryginalnego tylko dla mojej Córeczki i tak powstało cudo o którym wspominałam wczoraj:
Rożek przyszedł w bardzo ładnej torbie, a sam jest jeszcze ładniejszy niż na zdjęciach !!! Mięciutki, leciutki i solidnie wykonany! Później będzie służył jako kołderka. Bardzo łatwo dopasować go do dziecia dzięki wstążeczce. Przyszłe babcie potwierdzają jego jakość i aż szczęki im opadły :]. Oglądały, rozwiązywały, dotykały i obie stwierdziły, że to doskonały wybór. Co może być lepszym dowodem niż aprobata przyszłych babć? Kobiet, które wychowały dwójkę swoich dzieci i gromadę wnucząt? No pewnie, że nic. Dlatego ja jestem zachwycona ze współpracy z KALAMATI. Szczerze kochane Wam POLECAM!!!

7 komentarze:

 1. Również jestem posiadaczką rożka od Kalamati. Co prawda jeszcze nie widziałam go na oczy (czeka na nas w Pl), ale moja zachwalała i również uznała, że później może służyć jako kołderka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rożki są bardzo oryginalne, nie są produkowane maszynowo. Widać, że ich "konstrukcja" jest przemyślana.

   Usuń
 2. my też taki posiadamy i używamy namiętnie ;) Jest super tylko na początku musi się materiał przystosować bo ciężko Go zawinąć, ale po pewnym czasie a najlepiej po praniu jest idealny.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gabi na pewno będzie zadowolona z wyboru mamy:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny! Motyw sówek ostatnio jest bardzo modny, wcale się nie dziwię, bo są urzekające:) Nie słyszałam wcześniej o tej firmie i trochę żałuję, bo my już kupiliśmy rożek...

  OdpowiedzUsuń

 

Google+ Followers

Instagram

Obserwuj nas przez e-mail