33 tydzień!

Nie mogę w to uwierzyć. Zaczynamy 33 tydzień ciąży! U nas nigdy nie było lepiej. Nie puchną mi nogi, nie dokucza mi zgaga, mam mnóstwo energii. Chodzę, sprzątam, robię praktycznie to samo co przed ciążą. Oprócz tycia nic mi nie przeszkadza. Weszłyśmy z Gabi w okres kiedy ona moja córka zacznie podwajać swoją wagę. Obecnie jest spokojna i zaczynam odczuwać czkawkę Małej. Kręci się już dość regularnie, ale daje mi przesypiać całe noce. Gabi zaczyna trenować wzrok. Skupia go na bliskich przedmiotach. Czuje już swoje paluszki i bacznie się im przygląda. W tym tygodniu mamy maximum wód płodowych. W miarę wzrostu Gabi będzie coraz mniejsza i gorsza amortyzacja. Mam wrażenie, że reaguje na nagłe dźwięki. Wczoraj biłam kotlety to nagle zaczęła się ruszać :). Jejku jakie to cudowne uczucie, nosić w sobie naszego Berbecia :). 

Spędziłyśmy dość leniwie weekend. Wczoraj z Vickiem przespałyśmy prawie cały dzień. Było dość deszczowo, a w dodatku teście i P. pojechali na komunię chrześniaka. Mój kochany mąż wrócił z trzema ciuszkami dla Małej. Rozczarowany, że nie było nic ciekawego. Kupił taką oto bluzeczkę w rozmiarze 68 i dwa bodziaki w rozmiarze 56. Tym sposobem zaczynamy uzupełniać garderobę w najmniejszym rozmiarze. 

Bluza wściekle różowa, ale bardzo ładna :). 4 czerwca mamy kolejną wizytę u gina i dopiero się zacznie dziać. Wizyty co dwa tygodnie i wstępne plany co do cesarki. O matko! Jak to już blisko :).  Mam wrażenie, że jestem w polu z wyprawką !


9 komentarze:

 1. a gdzie tam w polu, macie mnóstwo rzeczy, a drobiazgi jeszcze zdążycie zgromadzić;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mam wrażenie że mnóstwo rzeczy nam brakuje :(

   Usuń
 2. Jesteśmy na podobnym etapie ciąży.
  Ja kończę 33 tydzień.
  Obserwuję i będę często zaglądać!

  OdpowiedzUsuń
 3. Też mnie rozczula, jak sobie uświadamiam, że rzeczywiści jest we mnie malutki człowieczek :) Niby to wiem, ale jak np położę rękę na brzuchu i moja malutka zacznie bombardować kopniakami to miejsce, to zbiera mi się na płacz ze wzruszenia ;) Już tak niedługo i będziesz mieć Gabi w swoich ramionach... Gratulacje :)

  OdpowiedzUsuń
 4. No to już z górki! Tak naprawdę to tylko kilka tygodni! Napięcie rośnie!!! :)))))

  OdpowiedzUsuń
 5. To zrób listę co już macie i wtedy sprawdzimy czy faktycznie Jesteś w polu :)
  A noszenie Bąbelka to cudowne uczucie! Strasznie tęssknie za tym :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zacznę czytać , ciekawy blog zapraszam do mnie :http://stan-mama-tata-dziecko.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Dzidziuś w brzuchu super sprawa. Czasem tęsknie za tym uczuciem jak mały się wiercił.

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo ładnie tu u Ciebie ;)
  33 tydzień to już praktycznie końcówka - jeszcze chwila i córeczka będzie z Tobą ;)

  Zapraszamy do nas!! ;)

  OdpowiedzUsuń

 

Google+ Followers

Instagram

Obserwuj nas przez e-mail