Lekarz a lekarz

W szpitalu to można oglupiec. Do tej pory informowano mnie że Mała ma gronkowca. Dziś pani ordynator skończyła urlop i ma dyżur. Przyszła do nas i okazało się że żadnego gronkowca nie wychodowano. Mała ma alergie na coś i podrazniona skóra została zainfekowana stąd antybiotyk dozylnie i w maści. Nazwała to błędem pielegnacyjnym ale nie oskarża nas mówi że taki egzemplarz nam się trafił. Zostajemy w szpitalu do środy. Dodatkowo wykryła u niej podwójny skurcz nie.pamiętam dokładnej nazwy w każdym razie ekg i inne dziwne przyrządy stoją w naszej sali. Jestem zła lekarze do tej pory mówili co innego i miałyśmy wyjść iutro. Przeszła przez trzy lekarki które badaly serduszko i żadna nic nie znalazła przyszła babka znowu twierdzi co innego. Jedno jej trzeba przyznać w końcu wiem co się dzieje. Bardzo się cieszę że skończyła urlop... Mała ma problemy z brzuszkiem i to podobno całkiem normalne skonsultowane z ordynatorka i tak będzie a nawet jeszcze gorzej. Dziś zarwana noc dużo ciezsza od takiej zarwanej w domu :-\ oby była zdrowa.


6 komentarze:

 1. Życzę Wam dużo siły i pozytywnego myślenia ,które często jest w stanie zdziałać cuda. Najważniejsze ,że mała jest pod fachową opieką!

  OdpowiedzUsuń
 2. co prawda to prawda, trzeba mieć dużo szczęścia aby trafić na dobrego lekarza. mam nadzieję, że pani ordynator takim się dla Was okaże :) zbieraj siły i nie poddawaj się. w końcu to się skończy i będzie lepiej. ucałuj od nas biedną Gabi :* trzymam kciuki, żeby szybko doszła do siebie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze kochana!!:*

  OdpowiedzUsuń
 4. kur****, dorośli dorosłymi, ale jak już polecasz życie i zdrowie dziecka umiejętnościom lekarzy to liczysz, że takowe posiadają. Ja bym chyba zadymy tam narobiła, co oni sami nie wiedzą co dziecku jest?! Oby teraz już było ok, trzymam kciuki :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Co za ludzie, niestety od lekarzy to najlepiej z daleka.. Dobrze, że wróciła jakaś bardziej rozgarnięta lekarka, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze z tą malutką kruszynką. pozdrawiam i wysyłam pozytywną energię!

  OdpowiedzUsuń

 

Google+ Followers

Instagram

Obserwuj nas przez e-mail