Lepiej

Śpieszę Wam donieść że jest lepiej :-). Ranki się goja nowe pecherze nie pojawiają gdzie niegdzie schodzi skórka, ale Gabi już jest bardziej do siebie podobna. Walczymy z punktowymi zmianami i z dupinka która jest zaczerwieniona i powoduje ból przy każdej kupię i siku. Niestety takie miejsce że ciężko się wietrzy. Mała znosi cierpliwie nakładanie maści i badania przez lekarzy już nawet nie płacze. Przesypia mi zwykle od 12 do 18 z budzeniem na karmienie i przebranie. Za to wieczory są różne przeważnie nie śpi do 24 z wielkim bólem zasypia i jakoś uda się przespać do 7 z mniejszymi lub większymi problemami. Na szczęście w dzień przychodzi mama mi pomoc a P. Zostaje do późnego wieczora. Nie mogę się doczekać powrotu do domu. Dom kojarzy mi się z wyzdrowieniem Gabrysi pewnie w niedzielę lub w poniedziałek Mała będzie już po cyklu antybiotykowym i mam nadzieję że skórka już będzie zdrowa. Malutoa czasem zanosi się płaczem wiadomo coś tak boli głównie dupinka najmniejszela kupa to płacz lub siku. W nocy ciężko mi to kontrolować bo ona śpi nie budzi się a ją przecież co chwilą nie będę sprawdzać. Także trzymajcie dalej za nas kciuki i za to bym nie oszalala siedzę już 5 dzień w zamknięciu :-\


8 komentarze:

 1. trzymam kciuki za szybkie wyzdrowienie Gabi - do niedzieli nie wiele zostało, oby Was wtedy wypuścili. najgorsze, że Gabi się męczy jak jest taka malutka, ale to minie i będzie tylko lepiej. trzymajcie się!

  OdpowiedzUsuń
 2. myślę o was codziennie, trzymam kciuki,żeby było lepiej, dzielna ta Wasza Gabrysia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudne informacje! Jednak dalej trzymam kciuki, że ta dupinka i inne ranki szybciutko się wygoją :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Super, że już lepiej. Wracajcie szybciutko do zdrówka!

  OdpowiedzUsuń
 5. Kochana, jeszcze troszkę, jeszcze troszkę, dasz radę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo się cieszę, że jest już lepiej. Trzymajcie się cieplutko i szybko wracajcie do domu!

  OdpowiedzUsuń
 7. dobrze, że jest lepiej! trzymamy kciuki za szybki powrót do domku, dużo zdrówka dla Gabi!!! A wiesz co, szczęściara z Ciebie, że mała przesypia od 24 do 7!! mój Maluch budził się średnio co 2 godziny na karmienie. Całą noc. I tak przez pierwsze 6-7 miesięcy..

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję dzielnej malutkiej! Wszystko idzie w dobrą stronę, życzę szybkiego, całkowitego powrotu do zdrowia :)

  OdpowiedzUsuń

 

Google+ Followers

Instagram

Obserwuj nas przez e-mail