Piękny dzień

Piękny i pracowity dzień za nami. Dzisiaj same we dwie powłóczyłyśmy się trochę. Gabi pięknie usnęła w samochodzie i nie przeszkadzało jej nic ani samochody przejeżdżające obok ani muzyka w aucie, ani trzaskające drzwi. Rośnie mi dziecko jak na drożdżach, a nie dawno to był taki maluszek! 

Gabi co dziennie nabiera nowych umiejętności od kilku dni bawimy się w aku aku albo gdzie jest mama. Mała jest zachwycona i śmieje się jak szalona :). Wczoraj złapałam ją za rączki, a ona tak moja córa podciągnęła się i podniosła główkę jeah! Dzisiaj dla odmiany zauważyła, że ma stopy i próbowała je złapać :). No słodziak jeden. Nim się obejrzę Gabi już będzie siedziała. Dumna jestem i to bardzo. Nie mogę uwierzyć w to jak szybko się uczy i zmienia. Przytulamy się i nosimy obie szczęśliwe idziemy sobie przez życie :].11 komentarze:

 1. Wspólnego, miłosnego przejścia przez życie w takim razie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Rośnie jak na drożdżach ;) słodka, zanim się obejrzycie to będzie już duża.

  http://rodzice-plus-dziecko.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nie mogę doczekać się spacerówki aż Mała będzie wszystko widziała :)

   Usuń
 3. to fakt, dzieci szybko sie zmieniaja:) moja wczoraj swoje stopy odkryla:D Pozdrawiamy

  OdpowiedzUsuń
 4. ale super animacja:))
  jak się takie coś robi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem :) . Zainstalowałam w telefonie google + i wszystkie zdjęcia mogę dodawać z tela. Tam gdzie kilka się prześlij obraz jest z telefonu i wczytuje wszystkie zdjęcia a do tego z kilku robi samo takie cudne animacje :)

   Usuń
 5. Odpowiedzi
  1. na leżąco ma takie pyzy w pionie jest całkiem normalne :)

   Usuń
 6. Rewelacja :) Nie mogę się doczekać, aż moje dziecię się tak będzie ze mną bawiło :) Ślicznie Gabi rośnie. A jak tam zdrówko? Już się wszystko unormowało?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Różnie krew w kupie pojawia się ostatnio lekarz stwierdził, że to od żelaza. Odstawiłyśmy bierze inny probiotyk czekamy do poniedziałku. Najważniejsze, że żadnych innych objawów nie ma.

   Usuń

 

Google+ Followers

Instagram

Obserwuj nas przez e-mail