Przekręcanie

Tak właśnie dziś Gabi leżąc na brzuszku powiedziała dość tego! Znudziło mi się! Na moich oczach Gabrysia postanowiła się przekręcić z brzuszka na plecki! Nie zrobiła tego byle jak machając nogami tylko całkiem z rozmysłem. Przeniosła lewą rączkę pod brzuszek, a prawą wyprostowała i przesunęła dalej od siebie. Później wykonała ruch głową i tym oto sposobem, delikatnie i jak przystało na damę znalazła się na pleckach! Wyglądało to rewelacyjnie i nie wydaje mi się by było przypadkowe, ponieważ powtórzyła to trzykrotnie. Ja oszalałam ze szczęścia zaczęłam bić brawo i dzwonić do babci i taty, a Gabi zaśmiała się na głos, a na koniec zapiszczała. Co mnie ucieszyło jeszcze bardziej :). Z tej okazji razem z przyszłą chrzestną ustaliłyśmy imieniny Gabrysi :) data, która mi wpadła w oko to 18 listopada. Została zatwierdzona i przyjęta do rodzinnego kalendarza.
18 komentarze:

 1. Poczekaj, zaraz zacznie wstawać i biegać po chacie :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dopiero będę chuda już teraz nie mam czasu jeść

   Usuń
 2. co za słodziak, zobacz jak ten czas mija, wkrótce będzie turlanie i inne takie:) Małe dzieci są takie kochane.. wyglądają tak niepozornie, machają sobie rączkami i nóżkami.. a tak naprawdę to cały czas pracują nad tym jakby tu ruszyć z miejsca:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj tak Gabi pracuje nad tym bez ustanku :)

   Usuń
 3. Moja Laura jeszcze nie potrafi sie obracac czekam na to z niecierpliwoscia! Ale wiem ze kazde dzieco ma swojj rytm wiec jestem spokojna:) ?gratuluje i zapraszam do nas :) mamailaura.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Oho oho, czyżby zaczęła się nudzić jedna i ta sama pozycja :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej. Super blog. Często tu zaglądam. Pozdrawiam i zapraszam na swojego bloga http://wiolka44.blog.pl/

  OdpowiedzUsuń
 6. Hej. Super blog. Często tu zaglądam. Pozdrawiam i zapraszam na swojego bloga http://wiolka44.blog.pl/

  OdpowiedzUsuń
 7. Czytam Twój blog od kilku miesięcy i właśnie takich wiadomości wyczekuję najbardziej. Dzięki nim wiem, kiedy mniej więcej i czego będę mogła się spodziewać, jak już urodzę. Gratulacje dla słodkiej Gabi!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że tak długo da radę czytać to co wypisuję. :) Zapraszam

   Usuń

 

Google+ Followers

Instagram

Obserwuj nas przez e-mail