Chruplove

Okazało się, że Gabi kocha chrupki. W zasadzie to nie koniecznie jeść, ale bawić się nimi. Mamy chrupasy z Hippa są nieco twardsze niż takie zwykłe kukurydziane. 


Na początku nie było łatwo, Gabi stwierdziła, że chrupek jest obleśny w dotyku, więc to ja musiałam jej trzymać, a ona sobie gryzła. Pomijam już fakt, że musiałam kilka zjeść by sama zainteresowana się odważyła. Mała nie wkłada byle czego do mordki :). Po jakimś czasie zdecydowała się wziąć chrupka w łapkę, ale minę miała nie tęgą. Zanim moje dziecko zorientowało się o co chodzi wpierw było lizanie chrupka, gdy poczuła smak próby ugryzienia, ale chrupas się nie poddaje tak łatwo, dzięki czemu Mała się nie zakrztusi. 


Chrupeczek ładnie się konsumuje, a przy okazji jak jest mokry fajnie się lepi. Wtedy zaczyna się smarowanie blatu, zabawek, a później sprawdzanie jak fajnie kleją się łapki. Ogólnie zabawy na godzinę. Jeden chrupek, a tyle radości! Śmiesznie to wygląda jak taki Mały człowieczek szamię chrupasa i pochyla się nad książką :). 

7 komentarze:

 1. No tak, chyba jej mało smakował :D
  Ale większość dzieci lubi ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gabi już dawno nauczyła mnie, że ona nie jest większość :)

   Usuń
 2. U nas jeden chrupek na 5 minut i tylko wydłubuję resztę z rączki. Maks wręcz je pożera, a lepienie się takiego namoczonego wcale mu się nie podoba, bo od rączki nie chce się odkleić.
  Z Hippa mamy krążki ryżowe, a chrupki kukurydziano-jaglane ze sklepu ze zdrową żywnością.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Krążki nie smakują Gabi może dlatego, że ogólnie za jabłkiem nie przepada. Nie wiedziałam, że są takie chrupki muszę spróbować :)

   Usuń
 3. Fifi też uwielbia chrupki. My teraz mu kupujemy długie pałki kukurydziane;) Ale pierwsze wrażenia były podobne, jak u Gabi;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajne takie długaśne :] na dłużej starczają.

   Usuń
 4. Już Ci zazdroszcze ;) Aron.Musi jeszcze podrosnąć;)

  OdpowiedzUsuń

 

Google+ Followers

Instagram

Obserwuj nas przez e-mail