Wyprawka cz. 1 Camphora Studio

Wpadłam, przepadłam... szał zakupów. Wszystko potrzebne i to teraz, natychmiast. Kto odbiera kobiecie w ciąży rozum? Pocieszam się, może przy trzecim będę już bardziej obiektywna? Kompletowanie wyprawki dla Gabi to było istne szaleństwo, dla Młodego staram się ograniczać. Naprawdę! Tylko jak to zrobić jeśli w koło jest tyle cudowności?


Znalazłam ich stronę przypadkiem. Nie pamietam jak. Gdy zobaczyłam przepadłam. Camphora Studio. Firma produkująca fantastyczne akcesoria kąpielowe i nie tylko. Bajeczne wzory i bardzo duży wybór zadowolą najbardziej wybrednego klienta. Jeśli nie, zawsze można napisać i przedstawić swoje oczekiwania. Właśnie tak zrobiłam ja, a konkretnie P. :). Zależało mi przede wszystkim na tkanine bambusowej. Gabi urodziła się z alergią. Niestety na samym początku nie potrafiono zdiagnozować alergenu. Obawiam się, że nasz syn może mieć podobny problem. Oczywiście wiem już, co uczulało Małą. Będzie łatwiej. Mimo wszystko stawiam na rzeczy antyalergiczne, a taki jest właśnie bambus.


Wybierałam, przebierałam, zastanawiałam się, ąż w końcu P. wziął sprawę w męskie ręce, wybrał, zamówił i o to są. Wspaniałe! 


Ręcznik są śliczne, bez kolorowych zajączków, wszechobecnego kiczu. Proste, a jednak piękne. Lamówki idealnie będą pasowały dla chłopca. Jeśli Mały urodzi się z kolorem oczu taty w turkusowym będzie wyglądał cudnie!Gabi ma dwa bambusowe ręczniki innych firm. Różnicę widać i czuć bez najmniejszego problemu. Ręczniki z Camphora Studio są niebotycznie miękkie, jak miś, a jednocześnie delikatne. Idealne do skóry niemowlaka. Myślę, że synu będzie zadowolony! W zestawie z każdym mamy myjki, wykonane również z bambusa, a do tego posiadają kieszonkę można włożyć rękę do środka dzięki czemu sa jeszcze bardziej wygodne. Całość przyszły w pięknym opakowaniu co dodatkowo potęguje wrażenie.To nie wszystko :). Zdecydowaliśmy się na kilka pieluch bambusowych. Tetra przy Gabi nie sprawdziła się :/. Bambusowe pieluszki podobnie jak ręczniki bardzo mnie zaskoczyły. Dziewczyny te produkty są bajecznie miękkie! Taki świeżo urodzony maluch ma bardzo delikatną skórkę, a te produkty Camhora Studio zostały stworzone właśnie dla niego! Brakuje mi słów i umiejętności by przekazać Wam wspaniałość tych produktów.


Pieluszki są nieziemsko miłe w dotyku, aż chce się przytulać!!!


Świetnie wykonane i te wzory.


Produkty CAMPHORA STUDIO kupicie TU


3 komentarze:

 

Google+ Followers

Instagram

Obserwuj nas przez e-mail