Niedoskonała Wanienka BEBE JOU - rezenzja

Nasza druga wyprawka była bardziej przemyślana. W zasadzie uniknęliśmy większych wpadek. Mądrzy po pierworodnej dokonaliśmy bardziej świadomych wyborów. W pełni akceptowaliśmy wady wybranych produktów. Nie inaczej jest z wanienką. Młody kąpie się w mercedesie wśród wanienek oto BEBE JOU. 
Piękna i dość duża wanienka Bebe Jou to wybór taty. Po czym ją poznać? Po świetnym pomyśle z dozownikami i zintegrowanym termometrem z odpływem wody. 

Spodobało mi się to rozwiązanie. Kąpiąc samotnie dziecko mam wszystko pod ręką. Nie muszę specjalnie przygotowywać wszystkich kosmetyków po prostu są i już. Dozowniki można wyjąć dzięki czemu unikniemy kłopotów gdy dziecko będzie na tyle duże by skutecznie się nimi pobawić.
 

Doceniam pomysł z zintegrowanym termometrem. Nic nie pływa po wanience, nie trzeba go wymieniać co jakiś czas, nie zachodzi kamieniem. Wanienka posiada dziwne wycięcie na dnie. Chyba ma zastąpić antypoślizgowe dno. Przetestujemy jak Julo będzie siadał. Bardzo dużym minusem jest wężyk. Kilkakrotnie spadł mi z wanienki i pół łazienki było zalane. Mocowanie naprawdę nie jest przemyślane, a wężyk dodatkowo jest za krótki. Wielgachny minus dla producenta za ten nieszczęsny wężyk. 

Stojak za to jest przemyślany. Producent oferuje go w dwóch wysokościach. Przy naszych przeciętnych wzrostach wystarczył ten niższy. Stojak posiada miejsce na mydełko i można powiesić na nim ręcznik. Naprawdę przydatne. 

Plusy
- jest duża, Julek nie należy do maleńkich, 
- wyjmowane dozowniki, wszystko pod ręką, a w razie niebezpieczeństwa dozowniki można usunąć z pola widzenia dziecka,
- zintegrowany termometr z odpływem, nie ma konieczności ciągłej wymiany termometru,
- stojak z miejscem na ręcznik i np. mydełko,
- jest bardzo ładna

Minusy
- wężyk jest zbyt krótki utrudnia to wylewanie wody z wanienki, a mocowanie go jest przeciętne i wężyk lubi spadać,
- cena 

Mam nadzieję, że moja recenzja Wam się przyda :). Pozdrawiam i całuski.  

4 komentarze:

 1. Wanienka wygląda ładnie - bardzo podoba mi się ten wbudowany termometr. My mamy wanienkę z Maltexu - mam nadzieję, że sprawdzi się. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. nooo powiem że jest ciekawa na taką wygląda. Godna wypróbowania

  OdpowiedzUsuń
 3. Gdzie mozna ją kupic ? Nie moge namierzyć ani stacjonarnie ani internetowo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja kupowałam w 3kiwi.pl 4kids też ją ma :)

   Usuń

 

Google+ Followers

Instagram

Obserwuj nas przez e-mail