Dzień Dziecka inspiracje prezentowe

Uwielbiam piękne, dobrze wykonane i solidne zabawki. Dlatego jeśli mam okazję stawiam na drewno lub naprawdę dobrą robotę. Przeszukuje czeluście internetu, czytam recenzję by znaleźć naprawdę wartościowe zabawki. Nie uznaje kiczowatych plastików, zabawek na chwilę, potencjalnie niebezpiecznych, błyszczących, grających, głośnych. Po prostu jak wspomniałam wcześniej jestem z  kosmosu. Moje dzieci dostają zabawki z trzech okazji: święta, dzień dziecka, urodziny. Dlatego staram się odkładać na większe zakupy lub organizuje zrzutkę rodzinną. Tym sposobem do grona szczęśliwców na następną imprezę zakwalifikowały się bardzo fajne zabawki. Celowo nie grupuje ich cenowo, czy wg wieku. Przedstawiam Wam w co obkupię swoją prawie 3 letnią córkę i 9 miesięcznego syna. 1. Zestaw małych muszelek Moluk Bilibo 

Prezent dla Julka. Idealne do piasku, do wanny i basenu. Gabi też się pobawi, a muszelki są odlotowe. Widziałam je kiedyś w akcji dzieciaki były zachwycone. 

2. Piasek kinetyczny. 

Pewnego pięknego dnia zostałam poinformowana w pkolu, że Gabi przyda się fartuszek bo dzieciaki będą robić sałatkę owocową. O zgrozo pomyślałam o plamach z bananów i jabłek. Nie za bardzo wiedziałam jak ma wyglądać taki fartuszek, a szukając go trafiłam do sklepu z zabawkami. Przy kasie wzrok mój przykuły próbki, saszetki o nazwie play sand. Wzięłam dwie, a Gabi przepadła piaskiem o wadze 100g potrafi się bawić godzinę. Dlatego w trosce o swój wolny czas, a przede wszystkim jej frajdę kupiliśmy 5 kg prawdziwego piasku kinetycznego. Ruchomy, a przede wszystkim nie brudzący. Długo szukałam oryginału, ale efekt przerósł moje oczekiwania. 

3. Londji akrobaci.

Nie pamiętam już gdzie ujrzałam ich po raz pierwszy, ale są boscy. Gabi to mały inżynier. Ustawia, przestawia, buduje, będzie wniebowzięta nowymi możliwościami. Fajni są nie? 

4. Okulary z polaryzacją Babiators. 

Mam taki defekt, że muszę mieć okulary latem. Bez nich czuje się jak bez nogi i ręki. Gabi od zawsze interesuje się moimi szkłami. Zakłada, rysuje, psuje i tak w kółko. Postanowiłam kupić jej okularki, które mają odpowiednie filtry i zadbają o jej oczy. Wiem jaka jest różnica pomiędzy porządnymi okularami, a tymi kupionymi za 20 zł. Okulary to absolutny mus. O już widzę jej szczęście. Jej prywatne, osobiste okulary. Babiators zapewnia nową parę jeśli te się zagubią lub popsują, ale jest haczyk. Trzeba zapłacić za przesyłkę z USA. Ciekawe ile wyniesie?

5. Janod wyścigówka wyścigowa prezent dla Julka. 

Jak przystało na faceta interesuje się wszystkim co jeździ. Przywłaszczył sobie wszystkie pojazdy Duplo. Traktor, pociąg, jeep wszystko co ma koła jest fajne. Fan motoryzacji mi rośnie. 

6.B Toys zabawka do piasku i wody. Mnogość młynków zwiększa atrakcyjność. Moje dzieciaki uwielbiają wszelkie wiatraczki. 

7. Mapy świetna pozycja dla małych obieżyświatów. Dostępna w promocyjnej cenie w Lidlu kupili?

Większość zabawek kupiłam na https://patalonia.pl/ po wpisaniu kodu prezent nalicza się rabat 10%. 0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

Google+ Followers

Instagram

Obserwuj nas przez e-mail